_

O firmie

Poznaj nas lepiej

 

Przyjętą od początku strategią spółki AGBiL było i jest profesjonalne zarządzanie i administrowanie nieruchomościami. W ciągu kilkunastu lat naszej działalności mieliśmy do czynienia ze zróżnicowanym portfelem nieruchomości, dlatego w zależności od charakteru obsługiwanego podmiotu podejmujemy odpowiednio dopasowane działania. Każda nieruchomość wymaga odrębnego podejścia i odpowiednich, dedykowanych dla niej rozwiązań, które pozwolą osiągnąć zamierzony przez właścicieli cel.

Nasze kilkunastoletnie doświadczenie w tym zakresie pozwala na sformułowanie wniosku o wysokiej efektywności naszego sposobu zarządzania. Potwierdzeniem zasadności przyjętej strategii działania jest fakt, iż pomimo ogromnej konkurencji wciąż nawiązujemy współpracę z nowymi Wspólnotami. Zaufanie jakim obdarzają nas Właściciele systematycznie mobilizuje spółkę do podnoszenia jakości świadczonych usług.

Odwzorowaniem pracy w zakresie zarządzania nieruchomościami przez naszą spółkę jest szereg inwestycji związanych z remontami, renowacjami a zwłaszcza termomodernizacją.

Za efektywne propagowanie i wdrażanie w życie Idei Termomodernizacji Budynków Mieszkalnych spółka AGBiL została uhonorowana przez Polską Korporację Termomodernizacji tytułem Złotego Termorenowatora.